Odal OL Orientering

Odal OL Orientering

Vintertrening Odal OL

Postet av Odal OL Orientering den 22. Jan 2020

Hei!

Vi starter opp med vintertrening fredag 24/1 kl. 1830 på Family Sport Club på Skarnes.

 Se innbydelse for mer informasjon: Vintertrening Innbydelse.pdf


0 Kommentar

Innkalling til årsmøte i Odal OL 2020

Postet av Odal OL Orientering den 12. Jan 2020

Legger ut som vedlegg innkalling til årsmøte som avholdes 13/2 kl.1900 i Rådhuset på Skarnes. 

Innkalling til årsmøte 2020.pdf


Styret


0 Kommentar

Sesongavslutning for Odal OL og stolpejakten 2019

Postet av Odal OL Orientering den 11. Nov 2019

Odal OL inviterer til årsavslutting 2019 søndag 17 November kl. 1700

 Sted: Rådhuset Skarnes.

 Se mer informasjon ved å klikke på link:

 Innbydelse sesongavsluttning 2019.pdf

 Bilde er fra Odalsløpet 2019


0 Kommentar

Klubbmesterskapet 2019

Postet av Odal OL Orientering den 22. Sep 2019

FLOTT VÆR

GODT OPPMØTE 

OG KREVENDE LØYPER

Det er essensen av vi årets klubbmesterskap.


Her er resultatlista 

KLUBBMESTERSKAPET 2019

 

Nybegynnere gutter (2,0 km)

1. Robin Kværner                                           29:13

2. Bent Slettbakken                                       35:28

3. Tristan Zainal                                             43:06

 

Nybegynnere jenter (2,0 km)

1. Siv Slettbakken                                         35:15

2. Marte Karin Linnes                                    35:44

 

H -20 C (2,0 km)

  1. Simen Aanerud                                       38:25
  2. Emil Skytteren                                         44:53

 

 D -20 C (2,0 km)              

1.   Oda Lohne                                                   56:10

2.  Emilie Aamodt                            Fullført

     Randi Sørensen                          Brutt

 

H 50- (2,9 km)

1. Per Ivar Sveheim                                       40:22

2. Trond Frøvoll                                             53:15

 

D 50 – (2,9 km)

1. Britt Ellen Hindrum                                    Brutt

 

H -20 (2,9 km)

1. Henrik Sørensen                                        43:34

2. Sondre Skytteren                                      51:08

3. Mikkel Aasness                                          55:08

 

H 20- (2,9 km)

 

1. Øyvind Steinbekken                                 33:37

2. Martin Skytteren                                       55:35

3. Tormod Aamodt                                        82:01


H 70- (2,9 km)

 

1.  Eivind Hartmann                        62:37

 

D 20- C (2,0 km)

 

1. Heidi Lohne                                  61:54

 

 



0 Kommentar

Resultater Postjakta 06.09..2019

Postet av Odal OL Orientering den 13. Sep 2019

Postjakta 2019

 

06.september. Skøyenberget

Arr: Vesle Mari, Hege og Øyvind

 

Resultater.

N-løype

  1. Robin Kværner                              19:51
  2. Martin Skytteren                          23:05
  3. Marte Karin Linnes                       29:09
  4. Bente Aasness                               29:28
  5. Tristan Zainal                                 33:04

Erlend Aasness                              Fullført

Einar Veraas                                   Fullført

C-løype

  1. Simen Aanerud                               40:26
  2. Mikkel Aasness                              45:44

B-løype                                 

  1. Eivind Hartmann                           65:02

 

                                


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline